sadsad x
asdasd
Teknik Servis

Oyuncakhobi Teknolojik Ürünler Ticaret A.Ş

Drone ve Model Araçlar Teknik Servis & Destek Hizmetleri

Sizin için Burdayız

 

Teknik Servis Gönderi

Teknik servis gönderileri için çıktı alınız ve formu doldurarak ürününüzle birlikte bizlere gönderiniz.

Teknik Servis Formu (PDF)

Whatsapp

Teknik servisimizde işlemleriniz için Whatsupp'tan kolayca ulaşın...

Whatsapp'a Git
 

Teknik Destek ve Talepleriniz

Teknik destek ve servis talepleriniz için bizlere ulaşın.

Bize Ulaşın
 

Ürün Durumu Sorgulama

Teknik servisimizde bulunan ürünlerinizi, sizlere göndermiş olduğumuz servis numarası ile sorgulayabilirsiniz.

Sorgu Talebi Oluştur
 

Kargo Durumu Sorgulama

Teknik servisimiz tarafından gönderimi yapılmış Kargoların durumlarını sorgulayabilirsiniz.

Kargo Sorgula
 

Kullanım Klavuzları

Ürünlere ait Türkçe kullanım klavuzlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Klavuzlara Git


Drone Teknik Servis Ekibi Sizler için burada!

Drone yada multikopterinizle kaza mı yaptınız? En son yazılımı yüklemekte sorun mu yaşıyorsunuz? İhtiyaçlarınız doğrultusunda kurulum mu gerekli? Oyuncakhobi A.Ş.'nin yetenekli mühendisleri ve teknik ekibi uzun yıllara ulaşan DJI tecrübesi ve eğitimiyle hava aracınızı kısa sürede uçar hale getirecektir. Tamir edilen bütün ürünler uçuş testinden geçirilerek teslimedilmeye uygun olup olmadıkları kontrol edilir.

Uzman Teknik Servis Ekibimizin Sunduğu DJI Tamir, Bakım ve Yazılım Güncellemeleri Hizmetlerimizden Yararlanın

Sektörünün lider firması Oyuncakhobi yüksek teknolojili ürünler, RC model araba, özellikle drone teknolojileriyle uzmanlaşmış teknik ekibi ile her türlü sorununuza karşı çözümler sunmaktadır. DJI ürünlerini ve müşterilerin ihtiyaçlarını bir araya getiren teknik ekibimiz, istekleriniz doğrultusunda size hem teknik destek hem yazılım hem de geliştirilmiş çözümler üreterek ticari itibarınızı zenginleştirecektir.

Türkiye’nin drone teknolojilerinde lider firması Oyuncakhobi.com bu ürünlere ek olarak DJI endüstriyel çözümlerinde uzun yıllardır sunduğu çözümleriyle de her türlü ihtiyacınıza destek vermektedir. Drone teknik destek ekibimiz her gün onlarca DJI tamir çözümleri üretmekte ve DJI ürünlerinin tamirine ait 12000 saatten fazla tamir ve DJI yedek parça montajlama tecrübesine sahiptir.

İlk uçuş tecrübesinden, ticari uçuşlara kadar uzanan satış sonrası desteğimiz de verdiğimiz hizmetlerimiz arasındadır. Yüksek taşıma kapasitesi ve uzun süreli uçuşlar sağlayan endüstriyel drone modelleri ticari hayatınız için vazgeçilmez çözümler sunmakta ve DJI aksesuarları, kameraları ve kullanım kolaylıkları ile mükemmel bir birliktelik ortaya çıkarmaktadır. Teknik servis ve drone çözümlerinin yanı sıra firmanızda çalışanlar için eğitimler düzenlenmekte ve workshoplar da yapılmaktadır. Bu eğitimler sayesinde firmanızda çalışan drone pilotları her zaman bir adım ileride olacaktır.

Drone teknolojilerini her açıdan teknik detaylarını uzman servis ekibi ile Türkiye’de ilk olarak test eden Oyuncakhobi.com her zaman profesyonel bir süreç ile tamir hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. DJI teknik servis hizmetlerilerimizde DJI Phantom 4, DJI Phantom 4 Pro, DJI Mavic Pro tamir hizmetlerinin yanı sıra DJI Matrice 200 serisi tamir, bakım, yazılım güncellemesi, DJI Matrice 600 tamir, bakım ve yazılım güncellemesi, DJI Matrice 100 tamir, bakım ve yazılım güncellemesi hizmetleri de sunmaktadır.

Teknik servis ekibimize ulaşmak ve firmanızın ihtiyaçlarına göre çözüm hizmetleri satın almak için 0850 500 55 15 hatlı numaramızdan bize ulaşın ya da destek@oyuncakhobi.com e-mail adresimize yazın, en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapacağız.

Tecrübeli Kadro

Oyuncakhobi'de Multikopter uzmanlarımız uzun yıllardır drone alanında hizmet veren, quadcopterlerden haxecopterlere, gimbal sistemlerinden kamera sistemlerine, deneyimleyerek ve tecrübeyle çözüm üreten eğitimli teknik servis elemanlarıdır. İster Phantomunuzun tamiri isterseniz özel yapım S100 sistem kurulumu, görüntü aktarımı yada gimbal problemleri olsun, isterseniz yazılım problemleriniz, en kısa sürede çözüme kavuşturularak multikopteriniz uçuşa başlayacaktır. Binlerce drone ve multikopter servisi sonrası ihtiyacınız olan tecrübeye sahibiz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ

Bu servis cihazınızın tümünü inceleyerek havaaracınızın sorunlarını, tamir ihtiyacını ve değişim gereken parçaları belirleyecektir. Tespit tamamlandığında teknik ekibimiz sizinle irtibat kurarak tahmini tamir bedelini sizlere bildirecektir. Eğer işlemi onaylarsanız, teknik servisimiz ürünle ilgili gereklilikleri tamamlayacak ve test uçuşu yapacaktır.

 
ÜRÜN GÖNDERİMİ

Teknik Servis Formumuzu çıktı alıp doldurarak ürünle beraber kargolayın yada mağazalarımıza teslim edin.

 
TESPİT

Teknik Servis Ekibimiz ürün bizlere ulaştıktan sonra sizlere 3 gün içerisinde dönüş yaparak hasar tespit bildirimi yapacaktır. Tamirat tercih etmediğinizde kargo ücreti karşılığında, ürününüzün sizlere geri gönderimi sağlanacaktır.

 
SERVİS HİZMETİ

Teknik Servis Ekibimiz tamiratı tamamlayacaktır. Ortalama servis süremiz 10-15gündür. Ürün sizlere gönderilmeden test uçuşu yapılarak kontrol edilecektir.

 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.