sadsad x
asdasd

İade ve İptal

Satın Aldığım Ürünü Nasıl İade Ederim?

Tüketici, yalnızca mesafeli satışlarda (Telefon ve internet üzerinden yapılan satışlar) 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereği, hiçbir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin satın almış olduğu ürünü, teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde, ön bilgilendirme formunda ve sözleşme metninde yazılı olan usule uyarak iade edebilir veya değiştirebilir. Buna istinaden;

 • 1. Cayma hakkınızı kullanmak için info@oyuncakhobi.com mail adresimiz üzerinden yazılı olarak cayma bildirimi yapmanız gerekmektedir.
 • 2. İptal hakkınızı kullanmak için ürünün kargolanmamış olması gerekmektedir ve info@oyuncakhobi.com mail adresimiz üzerinden yazılı olarak iptal bildirimi yapmanız gerekmektedir ve ürün kargolandı ise size ulaşmadan iptal talebi yapmak isterseniz kargoyu teslim almayınız .
 • 3. Cayma bildirimi tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 3 gün içerisinde, ürüne herhangi bir hasar verilmemesi ,kutusundan hasar olmaması , bandrolünün açılmaması ve eksiksiz teslim edilmesi şartıyla, tercihinize göre ürünü iade alarak bedelini tarafınıza ödemeyi veya ürün bedeli kadar alış veriş kuponu vermeyi taahhüt ederiz.

  "Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart takılması, wifi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantların çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde iade kabul edilmemektedir. Aynı zamanda ticari veya mesleki amaçlarla hareket eden tüzel kişi ve / veya kişiler cayma hakkından ve cayma hakkından doğan hiçbir haktan faydalanamaz."

  "Cayma hakkında kapsamında kullanılmayacak ürünler ve işlemler hakkında daha detaylı bilgi satış sözleşmenizde bulunmaktadır."

 • 4. Cayma bildirim işleminizi tamamladıktan sonra dilerseniz ürünü kargo ile merkez adresimize gönderebilirsiniz .
 • 5. Kargo ile gönderim için; ürünün kutusu, faturası, garanti belgesi ve tüm aksesuarlarıyla birlikte; Aras Kargo
  Gönderici Müşteri Kodu : 2025854551400
  Şirket Adı : OYUNCAKHOBİ TEKNOLOJİK ÜRÜNLER TİCARET ANONİM ŞİRKETİ - TEKNİK SERVİS ALICI ÖDEMELİ
  Adresi : KAVAKLI MH. İSTANBUL CD. No: 27 D: 21 A BLOK BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL
 • 6. Anlaşmalı kargo harici ürün iadelerinde alıcı kargo ücretini ödeyerek göndermelidir .
ALIŞVERİŞLERDE İPTALSipariş iptali için sipariş bilgilerinizle info@oyuncakhobi.com mail atabilirsiniz, müşteri temsilcimiz en kısa sürede işleme alarak size bilgi verecektir.

Kargoya Teslim Edilmemiş veya Kargoya hazır siparişlerde...

ALIŞVERİŞLERDE İADEEğer üye iseniz Aşağıda açılan sipariş listesinden, değilsenizde sipariş bilgilerinizi aratarak işlem yapabilirsiniz,
Üye değilseniz sipariş bilgileriniz mailinizde bulunmakta, sipariz numaranıza bu mailden ulaşabilirsiniz.

Teslim Edilmiş Siparişlerde... (Üye iseniz)


İade gönderileri için: Aras Kargo ile

Gönderici Müşteri Kodu : 2025854551400
Şirket Adı : OYUNCAKHOBİ TEKNOLOJİK ÜRÜNLER TİCARET ANONİM ŞİRKETİ - TEKNİK SERVİS ALICI ÖDEMELİ
Adresi : KAVAKLI MH. İSTANBUL CD. No: 27 D: 21 A BLOK BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL


Üye değilseniz aşağıdaki bölümden siparişinize ulaşabilirsiniz..

Teslim Edilmiş Siparişlerde Üye Değilseniz... (Aşağıdaki Takip Bölümünden)

Üye Sipariş Takip
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.