SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

GoPro HERO+ Lcd

Stok Kodu: CHDHB-101

Markası : GOPRO

Stok Miktarı: Stok Sorunuz

GoPro HERO+ Lcd
Satış Fiyatı :

1.099,00 TL

Havale Fiyatı :

1.066,03 TL

1.099,00 TL

GoPro HERO+ Lcd
Satış Fiyatı :

1.099,00 TL

Stok / fiyat Sorunuz
0850 500 55 15
GoPro HERO+ LCD

Hepsi Bir Arada ve Benzersiz Dokunmatik Ekran Konforu
1080p60 ve 720p60 video, 8MP Foto ve 5 kare saniye oranı, yerleşik WiFi ve Bluetooth®.
Yerleşik dokunmatik ekran kolaylığı ve 40m su geçirmez koruyucu kap,
Hepis bir arada HERO+ LCD ile sizlerin.
 
Hepsi Bir Arada
Benzersiz Dokunmatik Ekran
 
Unutulmaz anlarınızı yakalayın ve anında paylaşın. HERO+ LCD 1080p60 video ve 8MP Fotoğraf kaydı ile birlikte, dokunmatik LCD ekran ve yerleşik WiFi, Bluetooth imkanını beraberinde taşır. GoPro App ile mobil cihazınızdan bağlantı kurabilir, anında sosyal medyada, Facebook, twitter, instagram vb. paylaşabilirsiniz. Üstelik telefonunuzdan yada tabletinizden. Dayanıklı ve 40m su geçirmez yapısı, tek tuşla açılarak kayda girme özelliği HERO+ LCD kameranızı bütün maceralarınızda vazgeçilmez kayıt çözümü yapacaktır.
 
Dokunmatik LCD Ekran
 
HERO+ LCD dokunmatik ekran canlı görüntü sağlayarak çekimlerinizin kadrajını ayarlamanızda en doğru fotoğrafı yada videoyu çekmenizde sizlere inanılmaz kolaylıklar sağlayacaktır. Kameranızın ayarlarını yapmak kolaylaşacak menüler arasında hızla gezinebileceksiniz. Sadece dokunarak istediğiniz ayara hızla ulaşabileceksiniz.
 
GoPro Video Kalitesi
 
HERO+ LCD GoPro kameraları ünlü yapan aynı ilerici 1080p60 ve 720p60 video kayıt yaparak, kullanıcı dostu modlarıyla, örneğin Hızlı kayıt QuickCapture, SuperView ve Düşük ışık sayesinde profesyonel kalitede, hızla ve kolayca hayatı kaydedebilirsiniz.
 
Kolayca Fotoğraflayın
 
8mp fotoğraf kaydederek Instagram Facebook Twitter ve daha fazlasında paylaşabilirsiniz. Zaman aralıklı fotoğraf çekim moduyla 0.5 saniye ile 60sn aralıklı fotoğraf çekebilir, Burst modu ile saniyede 5 kare kayıt alabilirsiniz, özellikle hareketli kareleri yakalamak için idealdir.
 
Kontrol Et.Görüntüle.Paylaş
 
HERO+ LCD yerleşik Wi-Fi ve Bluetooth® ile gelir. Bu sayede GoPro App ve Akıllı kumanda ile bağlantı kurabilirsiniz. Telefon yada tabletinizle bağlantı kurarak kameranızın bütün özelliklerini tam anlamıyla kontrol edebilir, bütün ayarlarını değiştirebilir, kayıtlarınızı tekrar izleyebilir, istediğiniz fotoğraf yada videoyu, mail ,mms yada sosyal medya uygulamaları Instagram vb. kullanarak anında paylaşabilirsiniz. Akıllı kumanda kullanarak birden çok GoPro kamerayı aynı anda kontrol edebilir ve 180m’ye kadar ulaşım imkanı bulabilirsiniz.

TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNLER