SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

DJI Osmo Kamera Dahil Stabilizasyon Gimbal Sistemi

Stok Kodu: DJI4367

Markası : DJI

Stok Miktarı: Stok Sorunuz

DJI Osmo Kamera Dahil Stabilizasyon Gimbal Sistemi
Satış Fiyatı :

3.499,00 TL

Havale Fiyatı :

3.394,03 TL

3.499,00 TL

DJI Osmo Kamera Dahil Stabilizasyon Gimbal Sistemi
Satış Fiyatı :

3.499,00 TL

Stok / fiyat Sorunuz
0850 500 55 15
 
OSMO
Hareketi Yeniden Yakalayın

Hareketi blur olmadan, aksiyon çekimleri titreme olmadan kaydedin. Hareket halinde kusursuz video çekebilirsiniz. Nasıl hareket ederseniz edin, kamerayı düz tutmaya yarayan gelişmiş teknolojiler sayesinde DJI OSMO daha önce görmediğiniz video ve fotoğraf çekimleri yapmanıza yardımcı olur. DJI OSMO Sadece kameradan çok daha fazlası, yaratıcılığınızı hiç olmadığı kadar özgür bırakın.

360° DERECE DÜNYA
Otomatik Panaroma

Otomatik panaroma modu ile 360° panaroma hiç bu kadar kolay olmamıştı.OSMO başınızın üzerinde tutarak tek tuşla 360 derece kayıt alabilirsiniz. Kamera dönecek, fotoğrafları çekerken son derece düz bir hat üzerinde kalacaktır. Gezileriniz için ufak kareler almayın, bütün çevreyi yakalayın.

 

ZAMANI YAKALA
Zaman Aralıklı Çekim(Time Lapse)

DJI OSMO kolayca geçen zamanı kaydetmenize yardımcı olur.İster sabit zaman aralıklı çekim yada hareket halinde hyperlapse kaydedin, kolaylıkla akıcı ve otomatik kayıtlar alabilirsiniz. Tripod kullanmanıza da gerek yok üstelik.

TRİPODSUZ
UZUN POZLAMA
UZUN POZLAMA

Uzun pozlama çekimlerinizde tripodunuz olmasa bile keskin ve canlı çekimler yapın. Stabilizasyon sistemi sayesinde OSMO kamerayı tamamiyle sabit tutacaktır. Bu sayede 2 saniyeye ulaşan serbest el uzun pozlama kaydı yapabilirsiniz. Bir miktar deneyimle çok daha uzun sürelere ulaşmanız mümkün. Artık rahatlıkla gece çekimleri yapabilir yada blur efekti yaratabilirsiniz.

GELİŞMİŞ STABILIZASYON
3 Eksenli Gimbal

DJI OSMO beraberinde, DJI'ın liderliği kabul gören kamera stabilizasyon teknolojisini, ayağınıza kadar getirmektedir. 3 Eksenli sarsıntı önleyici sistem kameranızla tam entegre çalışarak 3 yönde oluşan hareketleri sıfırlayarak, elleriniz titrese bile hareketsiz görüntü kaydına devam edecektir. Yüksek stabilizasyon teknolojisine ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Elle çekim

DJI OSMO ile çekilmiştir

AVUÇLARINIZDAKİ GÜÇ

OSMO konfor ve dayanıklılık için tasarlanmış kavramaya sahiptir. Ergonomik kullanım sunmak için avuç içi yapınıza uyumludur. Rahat kullanım için yerleri özenle seçilmiş tuşlar sayesinde bütün kontrol başparmağınızın altında.
Telefon tutucuya telefonunuzu yerleştirin, bu sayede kameranız ne görüyorsa görebilir, ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ayarlara ve kullanım imkanlarına ulaşabilirsiniz. Güçlü DJI GO App uygulaması ile daha önce saatler harcadığınız uygulamalar artık bir tık uzağınızda. DJI GO App ile akıllı çekim modlarını kullanabilirsiniz.

UZAKTAN KONTROL
DJI GO App Uygulama

Bütün DJI akıllı çekim modları akıllı telefonunuzdan DJI GO App uygulaması ile kontrolünüzde. OSMO'nuzu tripoda bağlayın yada herhangibir uygun bağlantıya, uzaklaşarak kameranızı ve çevrenin kontrolünü elinizde tutun. WiFi mesafesinde rahatlıkla OSMO'yu kontrol edebilirsiniz.

-

TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNLER