SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Yuneec Typhoon H RTF Kameralı Drone Seti

%7,5 İndirim
Stok Kodu: YUNTYHBEU

Markası : YUNEEC

Stok Miktarı: Stokta Var

Yuneec Typhoon H RTF Kameralı Drone Seti
%7,5
Satış Fiyatı :

5.966,25 TL

6.450,00 TL

Havale Fiyatı :

5.787,26 TL

6.450,00 TL

Yuneec Typhoon H RTF Kameralı Drone Seti
Satış Fiyatı :

5.966,25 TL

6.450,00 TL

Stok / fiyat Sorunuz
0850 500 55 15

 

Yuneec Typhoon H RTF Drone Seti

Ödül kazanan yenilik Typhoon H
Bu tür kompakt boyutlarda sunulan en gelişmiş hava fotoğrafı ve videografi platformudur. Geleneksel bir quadcopter'ın sınırlarını aşan bir Tasarım için müşterinin talebiyle hareket eden Typhoon H, daha önce yalnızca üst düzey profesyonel tekliflerde bulunan, ancak bir tüketici Fiyatında bulunan yetenekleri sunar. Typhoon H, CGO3 + 4K UHD kamera ile çekim yaparken 25 dakikalık uçuş süreleri sunuyor. Android ile Çalışan ST16 Yer İstasyonu, uçuşunuzun canlı çekimlerini HD 720p çözünürlükte görüntüleyen 7 inç dokunmatik ekrana ve çok çeşitli otonom Uçuş modlarına olanak tanır.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dünyanın 360 derecelik tam bir görüntüsü 3 eksenli titreşim önleyici CGO3 + dijital kamera, son derece istikrarlı 4K Ultra Yüksek Çözünürlüklü video, canlı 12 megapiksel hareketsiz görüntüler yakalar ve sınırsız 360 ° hareket alanı ile döndürülebilir. CGO3 + dijital kamera, yüksek kaliteli cam 98 ° görüş alanı, geniş açılı lens ve uçuş sırasında manuel kamera ayarları sunar.


 

ST16 hepsi birarada denetleyici

ST16 Yer İstasyonu entegre bir verici, alıcı ve Android platformudur ve size Typhoon H üzerinde tam kontrol imkânı sunar, böylece otonom uçuşu kolaylıkla programlayabilir ve çarpıcı fotoğraflar ve videolar yakalamanızı sağlar. Geniş 7 inçlik entegre ekran, uçuşunuzun gerçek zamanlı görüntülerini görüntüler ve böylece harici bir cihaza gerek kalmaz.

 


Sihirbaz ve ST16 ile kumanda Kontrolü

Wizard, Typhoon H için mükemmel bir ikinci denetleyici ve gezme cihazı olan kendi GPS işaretçisine sahip kompakt bir uçuş denetleyicisidir. Typhoon H'nin uçuş yolunu kontrol eden Sihirbaz ile kamera operatörü, içerdiği ST16 kontrol cihazını kullanarak nefes kesen hareketsiz görüntüleri yakalamak için tasarlandı .

Kullanacağınız kredi kartının ticari veya bireysel olması durumuna göre taksit seçenekleri değişebilir.
-
-
-

TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNLER