SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

REMOVU S1 - 3 Eksenli GoPro Sarsıntı Önleyici

Stok Kodu: RM-S1

Markası : REMOVU

Stok Miktarı: Stokta Var

REMOVU S1 - 3 Eksenli GoPro Sarsıntı Önleyici
Satış Fiyatı :

1.795,00 TL

Havale Fiyatı :

1.741,15 TL

1.795,00 TL

REMOVU S1 - 3 Eksenli GoPro Sarsıntı Önleyici
Satış Fiyatı :

1.795,00 TL

Stok / fiyat Sorunuz
0850 500 55 15
REMOVU S1
 
 
REMOVU S1
Dünyanın ilk GoPro® kameralar için Yağmura dayanıklı Bluetooth kumandalı 3 Eksenli Sarsıntı Önleyicisi.
 
REMOVU S1 çok amaçlı 3 Eksenli GoPro sarsıntı önleyicidir. S1 GoPro'nun bağlandığı heryere bağlanabilir. Bisiklete, kaska bağlayabilir, giyebilirsiniz. S1 ayrılabilir tutacakla gelir, bu tutacak bluetooth bağlantısına ve gimbal kontrolü için joystick'e sahiptir. Bu özellik sayesinde uzaktanda S1 gimbalinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz. REMOVU S1 kesinlikle bulabileceğiniz en iyi gimbaldir.
 
REMOVU S1
GoPro® kameralar kadar çok yönlü kullanım için tasarlandı.
Hareket sensörleri ve fırçasız DC motorlar sayesinde S1 profesyonel stabilitede sarsıntısız kayıtlar almanızı sağlar. Eşsiz bağlama imkanı sayesinde daha önce imkan bulamadığınız yepyeni açılardan sarsıntısız kayıtlar almanız mümkün.
REMOVU S1
Kablosuz Kontrol.
REMOVU S1 bluetooth kumanda sayesinde uzaktanda sizlerin kontrolünde. Kameranızın açısını kumanda üzerinde bulunan kontrol tuşu sayesinde rahatlıkla değiştirebilir, istediğiniz açılara uzaktan da ulaşabilirsiniz. Joystick kamera yönelimini ve pozisyonunu ayarlamanızı sağlayacaktır.
REMOVU S1
Dokunmatik özelliği ile Tam kontrol.
The REMOVU P1 ile (Ayrıca Satılır) GoPro HERO4 kameraların dokunmatik arayüzünü kullanarak bütün kamera ayarlarınızı uzaktan yapmanız ve canlı görüntü almanız mümkün.
REMOVU S1
Yağmur Geçirmez.
The REMOVU S1 Tasarımında sizlerle en zor şartlarda birlikte olmak için, yağmura, toza ve darbeye dayanıklıdır. GoPro'nuz için özel kap ile birlikte (dahildir) yağmurda bile rahatlıkla çekim yapmaya devamedebilirsiniz.
Kullanacağınız kredi kartının ticari veya bireysel olması durumuna göre taksit seçenekleri değişebilir.

TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNLER