SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

PARROT DISCO DRONE FPV

Stok Kodu: PF750001

Markası : PARROT

Stok Miktarı: Stok Sorunuz

PARROT DISCO DRONE FPV
Satış Fiyatı :

5.499,00 TL

Havale Fiyatı :

5.334,03 TL

5.499,00 TL

PARROT DISCO DRONE FPV
Satış Fiyatı :

5.499,00 TL

Stok / fiyat Sorunuz
0850 500 55 15

Parrot Disco FPV ile sorunsuz, sabit kanatlı uçma tecrübesine hazır olun. FPV kiti, akıllı telefonunuzu HD görüntüleme için tutan Cockpitglasses kulaklık seti ve ergonomik genişletilmiş aralık denetleyicisi olan Skycontroller 2'den oluşan FPV paketini içerir. Cockpitglasses ve Skycontroller 2'nin rahat tasarımı saatlerce uçuş yapmanıza izin verir. Kitin çalışması sezgiseldir, bu nedenle birkaç dakika içinde yerden çıkabilirsiniz. Disco drone'un yumuşak geniş dönüş yarıçapı ve maksimum hızı 50 mph, HD özellikli FPV sistemi ile birlikte birleştirilmiş, yüksek kaliteli geleneksel FPV çözümü sunuluyor.

Disco
Hafif sabit kanat tasarımı ile sportifleşen Parrot Disco, çok rotorlu UAS'dan çok farklı bir uçuş deneyimi sunuyor. Sadece bir motor ve bir pervane gerektirdiğinden Disco, enerji kullanımında çok etkilidir ancak yine de 50 mph hızlarına (koşullara bağlı olarak) kadar varabilir. Sabit kanatlı tasarım tasarım gereği kaldırma üretir ve kanatçıklar vasıtasıyla yüksekliği kontrol eder, bu da birden fazla pervane hızını aynı anda değiştirmekten daha basit bir işlemdir.

Çok rotorlu bir UAS kadar çok sensör gerektirmeyen Disco, kendi başına gelişmiş. GPS, yüksek hızlı dikey kamera, ultrasonik sensör ve pitot tüp hızı sensörü değerli uçuş verileri sağlar ve Dicso'nun otomatik kalkış, yol işareti navigasyonu ve eve dönüş gibi otomatik fonksiyonlarını kullanır.

Disco'nun burnu önünde bakan bir kameranın hakimiyeti altındadır. Disko, 32GB dahili hafızayla birleştiğinde HD videolar ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar kaydedebilir. Kamera, birinci kişinin pilot deneyimi için uyumlu FPV gözlüklerine doğrudan doğruya akabilir. FPV video, piyasadan sonraki analog sistemlerle elde edilemeyen gerçekçilik seviyesi için 720p HD'de akışa geçirilir.

Disco doğal olarak Wi-Fi üzerinde çalıştığı için, Parrot'un ücretsiz FreeFlight PRO uygulaması çalıştıran akıllı telefonunuzu kullanarak kontrol edilebilir. Uygulama uçuş verilerini görüntüler ve yol işareti navigasyonu gibi özellikleri etkinleştirir. Skycontroller ve Skycontroller 2 gibi opsiyonel kontrolörler, 1.2 mil uzaklığa kadar uzun menzilli iletişimi sağlar ve daha hassas manevra imkanı sunar. Tamamen manuel kontrol isteyen pilotlar için isteğe bağlı RC iletişim kurulabilir.

Sabit Kanatlı Tasarım
Sabit kanatlı bir tasarıma sahip olmak, Disco'nun uzun süreler boyunca yalnızca tek bir motorla 50 km'ye kadar yüksek hızda uçmasını sağlar. Tam dolu bir 2700 mAh pil, 45 dakikaya kadar sürekli kullanım (koşullara bağlı olarak) elde edebilir.

Sezgisel Pilotlama
Bir durma önleme sistemi, otomatik kalkış ve yumuşak iniş modu, Disco'yu uçmayı kolaylaştırır ve ilk pilotlar için kolay öğrenilir. Yardımlı kontroller, basit pilot uygulamaları için yükseklik, döndürme ve hız geri bildirimi sunar. Daha gelişmiş pilotlar, tamamen manuel pilot deneyimi için standart RC kontrol cihazlarını (ayrı olarak mevcut RF alıcısı gerektirir) kullanabilir.

Video ve Fotoğraf Yakalama
Dahili kamerayı kullanan Disco, MP4 HD video ve yüksek özünürlüklü hareketsiz fotoğrafları hem RAW hem de JPEG formatında yakalayabilir. Kaydedilen ortam Disco'nun yerleşik 32GB flash belleğe kaydedilir. Objektif 180 ° FOV'ye sahipken, daha az bozulma ile daha dar bir FOV için kırpmayı seçebilirsiniz.

Ara nokta Navigasyon
Akıllı telefonunuzu veya mobil cihazınızı FreeFlight PRO uygulaması yüklü halde çıkararak bir uçuş yolu planlayın ve Disco'nun izlemesi için harita veya uydu görünümünde noktaları çizin. Hız ve irtifa noktadan noktaya ayarlanabilir.

FPV Paketi
Parrot FPV Paketi ile sanal bir kokpite gökyüzüne girin. Parrot'un uyumlu dronları tarafından sunulan dijital bağlantıdan yararlanarak kameradan Cockpitglasses FPV kulaklığa 720p HD çözünürlükte video aktarımı.
Cockpitglasses FPV kulaklıklı mikrofon seti akıllı telefonunuzu barındırır ve video akışını görüntülemek için ekranını kullanır. Yükseklik, hava hızı ve pil ömrü gibi uçuş bilgileri, gelen videonun yanı sıra görüntülenir. Katkılı köpük, rahat oturumlarda uçuşan, hatta gözlüklü iç mekanlarda bulunur. Cockpitglasses'ın akıllı telefon tepsisi, 4.7'den 5.2 "e kadar olan ekranlı telefonları destekliyor.
Telefonunuz FPV kulaklık seti içinde bulunuyorsa, "Drone'u nasıl kontrol edebilirsiniz?" Paketin içinde ayrıca Parrot's Skycontroller 2 de bulunur. Video oyun kontrol cihazlarından sonra modellenen Skycontroller 2 hassas joystikler, genişletilmiş aralık için güçlendirilmiş Wi-Fi bağlantısı ve akıllı telefon / tablet tutacağı ile sezgisel çalışıyor.

TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNLER