SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

DJI Matrice 100-Endüstriyel Drone Seti

Stok Kodu: DJI8258

Markası : DJI

Stok Miktarı: Stokta Var

DJI Matrice 100-Endüstriyel Drone Seti
Satış Fiyatı :

17.645,00 TL

Havale Fiyatı :

17.115,65 TL

17.645,00 TL

DJI Matrice 100-Endüstriyel Drone Seti
Satış Fiyatı :

17.645,00 TL

Stok / fiyat Sorunuz
0850 500 55 15


DJI Matrice 100

Geliştiriciler için Quadcopter

Komple Uçuş Platformu

Kolayca uçuşa başlayın. DJI matrice 100 stabil ve güvenilir uçuşlar sunacaktır. Profesyonel platform DJI'ın kolay uçuş teknolojisi ile donanımlıdır. Kumanda, GPS, Lightbridge, uçuş kontrol sistemi, şarjedilebilir batarya, uçuş sistemi birlikte gelir. Bu sistem uçuş için gerekli karmaşık görevleri yerine getirecektir, sizlerde bu sayede rahatça işinize odaklanabilirsiniz.

Tamamiyle Programlanabilir

DJI SDK ile Uçuş platformunuzu ihtiyaçlarınız doğrultusunda kişiselleştirin.İstediğiniz sistemi geliştirebilir, ileri teknoloji uçuş sisteminize kendi bilgi ve deneyiminizi ekleyerek endüstriyel kullanımda öncü olabilirsiniz. Matrice 100 platformunuza nasıl davranacağını ve ne yapacağını öğretin, yazılımla kişiselleştirilebilen komutlar kullanırken sizlere nasıl ve nereye uçtuğu bilgisini gerçek zamanlı aktaracaktır. Bütün sisteminizle ilgili gerçek zamanlı veriye ulaşabilirsiniz.

Genişleme Yuvaları

Eklenebilir genişleme yuvaları sayesinde, ihtiyaç duyacağınız diğer parçaları ekleyebilir, yükünüzü istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz.Sensörler, kameralar, iletişim cihazları ve daha fazlasını gökyüzüne rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Karmaşık işleri kuşbakışı yapabilir bu sırada veri toplayabilirsiniz.


Kullanacağınız kredi kartının ticari veya bireysel olması durumuna göre taksit seçenekleri değişebilir.

TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNLER