Türkiye'nin en kapsamlı ve en güvenilir yüksek teknolojili model oyuncak mağazasına hoş geldiniz!

2007 yılından beri Türkiye'nin yüksek teknolojili model oyuncak ve hobi dünyasında en kapsamlı ürünlere sahip en güvenilir ismiyiz. Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeler ve ulaştığımız hedeflerimizle online alışveriş merkezi olarak ve mağazalarımızla sizlere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz. 

Oyuncak Hobi, online alışverişin sektöründe öncüsü ve lideri olarak farklı kategorilerde yüzlerce ürünü Türk halkına sunmakla kalmayıp, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Türkiye'ye getiren ilk isimdir. Bunlara ek olarak havadan görüntü alma sistemlerinde, termal kamera kullanımında ve drone teknolojisinde hobi amaçlı hizmetlerinin yanı sıra kurumsal çözümler için geliştirdiği ve sahip olduğu üstün bilgi birikimi ve tecrübelerle sektöründe fark yarattı. 

Oyuncak Hobi, Ar-Ge bölümünde teknolojik gelişmeleri yakından takip eder, bu teknolojilerin Türkiye'deki uygulama alanlarını araştırır ve en iyi hizmeti vermek üzere çalışmalar yapar. Firmamız bünyesinde yer alan; FLIR, DJI, GoPro, Parrot, PowerVision, Dedrone, Powerline, Sentera, Yuneec, RedCat, Dromida, Polarpro, Axial, B&W ve daha birçok ürünün satışını yaparak, bu ürünlerin Türkiye'de müşterilerimizin en iyi faydayı alması için eğitimler vermekte ve teknik servis hizmetimizle satış sonrası destek sağlamaktayız.

Oyuncak Hobi, Türkiye’de yüksek teknolojili model oyuncak alanında online alışverişin lideri olarak; üyelerimize en iyi ürünü, en güvenilir ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye, öğrenmeye ve öğretmeye devam ediyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.