Teknik Servis Destek

Oyuncakhobi Teknolojik Ürünler Ticaret A.Ş
Drone ve Model Araçlar Teknik Servis & Destek Hizmetleri

Sizin için Burdayız

 
 

Teknik Servis Gönderi

Teknik servis gönderileri için formu doldurarak çıktı alınız ve ürününüzle birlikte bizlere gönderiniz.

Git

Whatsapp

Teknik servisimizde işlemleriniz için Whatsapp'tan kolayca ulaşın...

Git
 

Teknik Destek ve Talepleriniz

Teknik destek ve servis talepleriniz için bizlere ulaşın.

Git
 

Drone Teknik Servis Ekibi Sizler için burada!

Drone yada multikopterinizle kaza mı yaptınız? En son yazılımı yüklemekte sorun mu yaşıyorsunuz? İhtiyaçlarınız doğrultusunda kurulum mu gerekli? Oyuncakhobi A.Ş.'nin yetenekli mühendisleri ve teknik ekibi uzun yıllara ulaşan DJI tecrübesi ve eğitimiyle hava aracınızı kısa sürede uçar hale getirecektir. Tamir edilen bütün ürünler uçuş testinden geçirilerek teslimedilmeye uygun olup olmadıkları kontrol edilir.

Uzman Teknik Servis Ekibimizin Sunduğu DJI Tamir, Bakım ve Yazılım Güncellemeleri Hizmetlerimizden Yararlanın

Sektörünün lider firması Oyuncakhobi yüksek teknolojili ürünler, RC model araba, özellikle drone teknolojileriyle uzmanlaşmış teknik ekibi ile her türlü sorununuza karşı çözümler sunmaktadır. DJI ürünlerini ve müşterilerin ihtiyaçlarını bir araya getiren teknik ekibimiz, istekleriniz doğrultusunda size hem teknik destek hem yazılım hem de geliştirilmiş çözümler üreterek ticari itibarınızı zenginleştirecektir.

Türkiye’nin drone teknolojilerinde lider firması Oyuncakhobi.com bu ürünlere ek olarak DJI endüstriyel çözümlerinde uzun yıllardır sunduğu çözümleriyle de her türlü ihtiyacınıza destek vermektedir. Drone teknik destek ekibimiz her gün onlarca DJI tamir çözümleri üretmekte ve DJI ürünlerinin tamirine ait 12000 saatten fazla tamir ve DJI yedek parça montajlama tecrübesine sahiptir.

İlk uçuş tecrübesinden, ticari uçuşlara kadar uzanan satış sonrası desteğimiz de verdiğimiz hizmetlerimiz arasındadır. Yüksek taşıma kapasitesi ve uzun süreli uçuşlar sağlayan endüstriyel drone modelleri ticari hayatınız için vazgeçilmez çözümler sunmakta ve DJI aksesuarları, kameraları ve kullanım kolaylıkları ile mükemmel bir birliktelik ortaya çıkarmaktadır. Teknik servis ve drone çözümlerinin yanı sıra firmanızda çalışanlar için eğitimler düzenlenmekte ve workshoplar da yapılmaktadır. Bu eğitimler sayesinde firmanızda çalışan drone pilotları her zaman bir adım ileride olacaktır.

Drone teknolojilerini her açıdan teknik detaylarını uzman servis ekibi ile Türkiye’de ilk olarak test eden Oyuncakhobi.com her zaman profesyonel bir süreç ile tamir hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. DJI teknik servis hizmetlerilerimizde DJI Phantom 4, DJI Phantom 4 Pro, DJI Mavic Pro tamir hizmetlerinin yanı sıra DJI Matrice 200 serisi tamir, bakım, yazılım güncellemesi, DJI Matrice 600 tamir, bakım ve yazılım güncellemesi, DJI Matrice 100 tamir, bakım ve yazılım güncellemesi hizmetleri de sunmaktadır.

Teknik servis ekibimize ulaşmak ve firmanızın ihtiyaçlarına göre çözüm hizmetleri satın almak için 0850 500 55 15 hatlı numaramızdan bize ulaşın ya da destek@oyuncakhobi.com e-mail adresimize yazın, en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapacağız.

Tecrübeli Kadro

Oyuncakhobi'de Multikopter uzmanlarımız uzun yıllardır drone alanında hizmet veren, quadcopterlerden haxecopterlere, gimbal sistemlerinden kamera sistemlerine, deneyimleyerek ve tecrübeyle çözüm üreten eğitimli teknik servis elemanlarıdır. İster Phantomunuzun tamiri isterseniz özel yapım S100 sistem kurulumu, görüntü aktarımı yada gimbal problemleri olsun, isterseniz yazılım problemleriniz, en kısa sürede çözüme kavuşturularak multikopteriniz uçuşa başlayacaktır. Binlerce drone ve multikopter servisi sonrası ihtiyacınız olan tecrübeye sahibiz.

DJI Sertifikalı Yetkili Drone Tamir Servisi

NASIL ÇALIŞIYORUZ

Bu servis cihazınızın tümünü inceleyerek havaaracınızın sorunlarını, tamir ihtiyacını ve değişim gereken parçaları belirleyecektir. Tespit tamamlandığında teknik ekibimiz sizinle irtibat kurarak tahmini tamir bedelini sizlere bildirecektir. Eğer işlemi onaylarsanız, teknik servisimiz ürünle ilgili gereklilikleri tamamlayacak ve test uçuşu yapacaktır.

TAMİR HİZMETİ VERİLEN ÜRÜN GRUPLARI MARKALAR

Drone Servis Hizmetleri

DJI

Drone Servisi

TELLO

SPARK

MAVIC Air

MAVIC Pro

Phantom 4

Phantom 4 PRO

INSPIRE 1

INSPIRE 2

MATRICE 100

MATRICE 200 Serisi

MATRICE 600 PRO

WIND Serisi

AGRAS Serisi


YUNEEC

Drone Servisi

Q500

Q500 4K

TYPHOON H

TORNADO H920

BREEZE

FIREBIRD


PARROT

Drone Servisi

BEBOP

BEBOP 2

ANAFI

MAMBO

DISCO


GOPRO

Drone Servisi

KARMA DRONE

KARMA GRIP


Aksiyon Kamera Servis Hizmetleri

GOPRO

Aksiyon Kamera Servisi

GoPro HERO3

GoPro HERO4

GoPro HERO5

GoPro HERO6

GoPro FUSION


RC Model Servis Hizmetleri

RC Servisi

Kumandalı Model Araba

TRAXXAS

HPI

Redcat Racing

AXIAL

HSP

HIMOTO


GIMBAL Servis Hizmetleri

DJI Gimbal

Servisi

Ronin

Ronin-M

Ronin-MX

Ronin 2

Ronin-S

OSMO RAW/PRO


Termal / Multispektral

Sensör

Endüstriyel Servis

FLIR

MAPIR

SANTERA

SLANTRANGE


Listede olamayan ürünler için 0850 500 55 15 teknik servis birimi ile iletişime geçiniz.


 
ÜRÜN GÖNDERİMİ

Teknik Servis Formumuzu çıktı alıp doldurarak ürünle beraber kargolayın yada mağazalarımıza teslim edin.

 
TESPİT

Teknik Servis Ekibimiz ürün bizlere ulaştıktan sonra sizlere 3 gün içerisinde dönüş yaparak hasar tespit bildirimi yapacaktır. Tamirat tercih etmediğinizde arıza tespit hizmet ücretini ve kargo ücretini ödediğinizde, ürününüzün sizlere geri gönderimi sağlanacaktır.

 
SERVİS HİZMETİ

Teknik Servis Ekibimiz tamiratı tamamlayacaktır. Ortalama servis süremiz 10-15gündür. Ürün sizlere gönderilmeden test uçuşu yapılarak kontrol edilecektir.

 


 

Teknik Servis Formunu Sayfamızda doldurarak çıktı alabilirsiniz.

Lütfen teknik servis formunu eksiksiz doldurarak çıktı alın ve ürünle beraber gönderimini sağlayın.

Teknik Servis Çıktı Al
 
 
Teknik Servis Formu

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0 850 500 55 15 | 0212 591 41 01

Oyuncakhobi Teknolojik Ürünler Ticaret Anonim Şirketi

Merkez mah. özarı sokak sezai apt no:6/b - Avcılar | İstanbul 

Tel: +90 850 500 55 15 Dahili:1101

Faks: +90 212 695 75 46

destek@oyuncakhobi.com


Servis Takibi ve bilgi için: 0850 500 55 15 /dahili: 1101


SATIŞ SONRASI HİZMET SÖZLEŞMESİ'ni okudum ve kabulediyorum.

ŞARTLAR :

Servis için gönderilen bütün ürünler bu formu içermelidir. Müşterilerimiz gönderi ücretlerinden sorumludur, (garanti yada diğer) alıcı ödemeli gönderiler teslim alınmaz.
Ürününüz bizlere ulaştıktan sonra en kısa sürede durumu ve tahmini masrafı ile ilgili müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçerek bilgi verecektir. Onay vermeniz durumunda işleme devam edilecektir, işlem yapılmamasını tercih etmeniz durumunda ise Arıza Tespit bedelini ödeyerek ürününüzün size ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.
 

ÖNEMLİ: Gönderi ve Teslim

• Ürünleri ulaştırırken, (Garanti dahil) kargo ücretlerini ödeyerek gönderin. Alıcı ödemeli gönderiler kabul edilmemektedir.
• Teknik servis ürünlerinizi Avcılar Mağazamıza teslim edebilirsiniz, diğer mağazalarımıza elden ve kargo ile ürün kabul edilmemektedir.

 

 

SATIŞ SONRASI HİZMET SÖZLEŞMESİ


 

• Fatura Aslı Olmaksızın işlem yapılamaz.
Garanti dahilinde işlem görecek ürünlerin faturasının ibrazı zorunludur . Oyuncakhobi A.Ş fatura ibraz edilmeyen ürünleri kabul etmeme hakkını saklı tutar. Belgelerin eksik teslimi nedeniyle yaşanacak gecikmelerden ve uygulamalardan Oyuncakhobi A.Ş sorumlu tutulamaz.

• Ürünlerimizin 48 Saat İçerisinde Yetkili Servislere Ulaştırılması Hedeflenmektedir.
Müşterilerimizden teslim alınan ürünlerin 48 saat içerisinde (Cumartesi, Pazar, resmi ve idari tatiller hariç) yetkili servislere ulaştırılmas ı hedeflenmektedir Oyuncakhobi A.Ş. teslimat kaynaklı gecikmelerden sorumlu tutulamaz.

• Ürünlerinizi Orijinal kutusu İle Teslim Ediniz
. Orjinal kutu ve koruma ekipmanları ile teslim edilmeyen ürünlerde taşıma esnasında ortaya çıkabilecek kırılma , ezilme ve benzeri fiziksel problemlerden Oyuncakhobi A.Ş. sorumlu tutulamaz.

• Oyuncakhobi A.Ş. Bilgi Kayıplarından Sorumlu Tutulamaz .
Kişisel verilerin sorumluluğu sahibine aittir . Bu doğrultuda da cihaz üzerinde yer alan bilgilerin yedeklenmesi sahibince yapılmalıdır . Tarafımıza teslim edilen ürünlerin içindeki tüm veriler bilgi verilmeden silinebilir/silinir. Oyuncakhobi A.Ş. , veri yedekleme ya da veri kurtarma işi yapmamaktadır . Lütfen tarafımıza teslim ettiğiniz ürünlerinizin içindeki verilerinizi yedekleyip tarafımıza boş bir şekilde teslim ediniz. Aksi halde, ürün tarafımıza boş olarak teslim edilmiş sayılacaktır ve verilerinizin güvenliği , saklanması , yedeklenmesi ve benzeri tüm sorumluluk müşteridedir.

• Üründe Görünür, Görünmez Fiziksel Hataların Tespitinde Yetkili Servis Raporu Esas Alınacaktır .
OyuncakHobi, yetkili teknik servis olmadığı içindir ki kabul esnasında gözden kaçan ve/veya tespiti mümkün olmayan fiziksel hatalar ile ilk bakışta anlaşılamayacak nitelikte olan ürün içindeki sıvı teması, güç ve akım durumları ve benzeri dahili hallerden OYUNCAKHOBİ A.Ş. sorumlu tutulamaz.

• Oyuncakhobi A.Ş.Yetkili Servislerden Kaynaklanan Gecikmeler Nedeni ile Sorumlu tutulamaz.

• Garanti Kapsamı Dışında Yer Alan Ürünler Ücretli Onarım Görecektir.

Garanti kapsamı dışında yer alan ürünler için talep edilen veya edilecek olan arıza tespit veya ürün kayıt ücretleri müşterilerimiz tarafından peşinen ve koşulsuz olarak kabul edilmiş sayılır. • Teslim Tarihi İtibari İle 30 gün içerisinde teslim alınmayan ürünlerden Oyuncakhobi A.Ş. sorumlu tutalamaz.

• 31. Günden itibaren günlük KDV dahil,10 TL (On TürkLirası) üzerinden depolama ücreti tahakkuk edecektir.

• 60. Gün itibariyle ise hem tahakku eden depolama ücreti tahsil edicektir hem de ürün sahibi,ürünü her türlü kullanım için Oyuncakhobi A.Ş. ine bağışlar/hibe eder.Dolayısıyla söz konusu ürün üzerinde hiçbir hakkı kalmayacaktır.Oyuncakhobi A.Ş.,söz konusu ürünü 3.şahıslara bağışlayabilir,hibe edebilir,imha edebilir,satabilir yada başka yöntemlerle ürün üzerinden tasarrufta bulunabilir.

• İşbu sözleşmeyi okuyup anladığınıza dair aşağıda bulunan kutu içerisine“okudum,anladım,müzakere ve kabul ettim”ibaresi yazmanız ve imzanızı atmanız gerekmektedir.


 

Teslim Eden müşteri

(Ad Soyad - imza)

 
 
 

Lütfen teknik servis formunu eksiksiz doldurarak çıktı alın ve ürünle beraber gönderimini sağlayın.

Çıktı aldığınız belgede bulunan SATIŞ SONRASI HİZMET SÖZLEŞMESİ'ni imzalayarak formla beraber gönderin.

Teknik Servis Çıktı Al